ГоловнаІсторіяСтруктураПерсоналіїДіяльністьНовиниСтаттіФото-відеоКонтакти
Авторські свідоцтваВидавництвоКонференціїСпівпрацяПослугиПатентиТендери

Свіжі статті

Жодного запису поки не додано

 
Сучасні технології захисту рослин – запорука високих врожаїв та безпека довкілля
Опубліковано: 27/05/2015

12 лютого 2015 року на базі Української науково-дослідної станції  карантину рослин Інституту захисту рослин НААН відбувся науково-практичний семінар
«Сучасні технології захисту рослин – запорука високих врожаїв та безпека довкілля»

Організаторами проекту виступили:
-Українська науково-дослідна станція карантину рослин Інституту захисту рослин НААН;
- Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації;
- Державна фітосанітарна інспекція Чернівецької області;
- Компанія «АгріфармКропСалюшен»;
- Компанія «Дюпон».

Програма семінару передбачала участь начальників райуправлінь агро-промислового розвитку, головних агрономів райуправлінь агропромислового розвитку, фермерів, керівників, агрономів агроформувань різної форми госпо-дарювання, науковців Чернівецької області,  представників Департаменту АПР, Новоселицької РДА, засобів масової інформації.

У вітальному слові директор УкрНДСКР ІЗР НААН Гунчак Володимир Михайлович висвітлив основні напрямки діяльності організації, перспективи розвитку та роль в агропромисловому виробництві, зокрема у сфері фітосаніта-рної безпеки.
Представники фірми «АгріфармКропСалюшен» у своїй доповіді «Оптимальні рішення для сільського господарства України» висвітлили основні аспекти діяльності в агрохімічному секторі, а саме забезпечення покращеного прибуткового потенціалу для виробників сільськогосподарських культур, забезпечуючи їх засобами захисту та професійним консультуванням і сервісом. Також були представлені основні препарати компанії у наступних категоріях: протруйники, гербіциди, регулятори росту, інсектициди, фунгіциди, барвники та інноваційні препарати. 
 У ході доповіді представників компанії « Дюпон» було окреслено основні сфери діяльності компанії на світовому ринку та представлені  пропозиції DuPont для сільськогосподарської галузі, які  поєднують інноваційні досягнення науки й рішення, що необхідні для вирішення теперішніх та майбутніх проблем, що постають перед фермерами. « Наша місія,  - заявив один з менеджерів фірми, -  полягає у забезпеченні такої сільськогосподарської продукції як насіння та засоби захисту рослин, що підвищать врожайність культур та їх поживність. Ми вважаємо, що, працюючи разом із нашими клієнтами, ми можемо знайти кращий спосіб підвищення кількості, якості та екологічності світових запасів продуктів харчування».
Учасників семінару зацікавила продукція представлених виробників і постачальників, що вилилося у цікаву дискусію.

Останні новини

Увага! Прийом заявок та матеріалів до Міжнародної науково-практичної конференції "Фітосанітарна безпека за умов екологізації землеробства" завершено!
Інформаційний лист №2   Національна академія аграрних наук України   ІНститут захисту рослин НААН   Українська науково-дослідна станція карантину рослин ІЗР       міжнародна науково-практична конференція   Фітосанітарна безпека за умов екологізації землеробства     2-6 липня 2018 р.       Чернівці-Бояни     Умови участі в конференції та вимоги до оформлення матеріалів   До 8...
Опубліковано: 13/06/2018

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "Фітосанітарна безпека за умов екологізації землеробства"
Інформаційний лист №1   Національна академія аграрних наук України   ІНститут захисту рослин НААН України   Українська науково-дослідна станція карантину рослин ІЗР       міжнародна науково-практична конференція   Фітосанітарна безпека за умов екологізації землеробства     2-6 липня 2018 р.       Чернівці-Бояни Шановні колеги!   Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково...
Опубліковано: 13/06/2018


 
Головна Історія Структура Персоналії Діяльність Новини Статті Медіа Контакти


Разработка сайта - GrandArtStudio совместно с ZetaStudio